Prodej PC

Velkoobchodní ceny

prodej ikona

u nás vždy zakoupíte za velkoobchodní ceny

Software

prodej ikona

provádíme softwarový audit

Servis

prodej ikona
  • PC
  • Tiskáren
  • Monitorů
  • ...

Prodej počítačových sestav, tiskáren a komponentů

Nabízíme široké množství PC sestav a komponentů, ať pro zábavu nebo pro složitější a náročnou práci. Mezi naše klienty patří nejen domácnosti, ale i firmy, instituce, reklamní agentury i herní klany. Všem klientů prodáváme zboží za velkoobchodní ceny a zákazník předem ví, co si kupuje.

Servis a flexibilita

Někdy se stane, že i na nejnovějším zařízení se Vám najednou něco pokazí a nevíte si rady. Co teď? Pokud se obrátíte na nás, tak již problém nemáte. Po zavolání či objednání služeb následuje alternativní dohoda, kdy se s Vámi domluvíme na případném termínu návštěvy u Vás a především na čase, který Vám bude nejvíce vyhovovat.

Rychlost, spolehlivost, transparentnost

V případě, že se bude jednat o vážnější technický "hardwarový" problém a bude někdy potřeba vzít PC do servisu, vypíšeme servisní protokol a počítač odvezeme. V něm bude napsaná i odhadovaná cena zásahu, přibližná cena dílů, které je potřeba nahradit. Doba opravy se může pohybovat do 24 h, v případě náhrady různých dílů i více. Jakákoliv změna ceny při dodatečném zjištění další závady je s Vámi konzultována.

levné volání www.www.mobile4.cz